Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2009-03-04 22:25:55

Kinga

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-23
Posty: 87
Punktów :   

MONOGRAFY

Pytanko do osób które mają do zrobienia jeszcze monografy- czy woli ktoś robić z jeden czy dwa monografy poza naszym Instytutem?? Macie na oku coś ciekawego? Ja znalazłam dwa monografy na amerykanistyce (latynoamerykanistyka) w środy na RYNKU  Pierwszy od 9:45 Mieszkańcy Andów i ich środowisko, a drugi 15 min po tym czyli 11:30 Religie latynoamerykańskie. Jest ktoś chętny na chodzenie na to ze mną? Chyba, że macie coś ciekawszego to się podzielcie

Offline

 

#2 2009-03-17 21:07:41

RastaDredKillah666:)

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-21
Posty: 222
Punktów :   
WWW

Re: MONOGRAFY

Wiecie co...Bylam dzisiaj w sekretariacie, upewnic sie ile ma byc w koncu tych monografow i gdzie, bo jak sami wiecie kraza o tym legendy;) Wiec: nasza nowa pani sekretarka nie byla pewna, po czym jak burza wpadla Berna i spytalam ja czy koniecznym jest zeby miec 3 monografy na wydziale bo mi to strasznie nie pasuje, a ona odpowiedziala cos w stylu:"co? aaa monografy...a nieeeee wybierzcie se jakie chcecie i gdzie chcecie, po prostu 5 monografow..." ja na to "a...acha. no to dziekuje bardzo" a ona "prosze bardzo pani Moniko" takze... no nie wiem, ja olewam instytut i ide na Cywilizacje Prekolumbijskie na portugalistyke:] (poniedzialki 16.45, Paderewianum 2 pietro)

Offline

 

#3 2009-03-20 12:25:54

karolka_h

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 18
Punktów :   

Re: MONOGRAFY

Kinia nie wiem czy jeszcze można się na te monografy załapać ale ja chętnie wybiorę się na religie latynoamerykańskie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forumgry.pun.pl www.pomoc-psychologiczna.pun.pl www.speedway-manager.pun.pl www.ko.pun.pl www.kabum.pun.pl