Nazwa forum

Opis forum


#1 2009-04-17 20:39:38

Sylwia Łęcka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-10
Posty: 38
Punktów :   

Idiksowa drużyna piłkarska

Przekazuję odezwę Kuby Czopka z I SUM:

Rodacy!

Staje przed nami niepowtarzalna okazja. Oto na naszych oczach rodzi się Pierwsza Idiksowa Liga Piłkarska (czyli PILP). Jako że porody trwają czasem kilka dni, sytuacja nie jest jeszcze do końca jasna. To od waszego zaangażowania zależy czy mały PILP urodzi się zdrowy i silny. Plan jest taki, by każdy rok wystawił swoją drużynę, które to drużyny będą rywalizować na jednym z krakowskich boisk (nie wiemy jeszcze na którym, ciężko coś zaklepać nie wiedząc, ilu będzie chętnych:) ).

Wydaje się Wam pewnie, że ten PILP to twór jakiś poroniony i nieatrakcyjny. Niech wasze nieufne serca przekona fakt, że szóstą drużyną naszych rozgrywek będzie Dream Team złożony z wielce szacownej kadry Idiksowej, z takimi tuzami futbolu, jak Paweł Płaneta czy Jarosław Flis.

Tym samym otwieram zapisy. Im nas więcej tym lepiej:)


Zaręczam, że to nie jest żart! Pełna powaga. Z wykładowcami również. Zgłaszać się proszę do Kuby pod numerem gg: 1243829 lub mailowo: kuba.czopek@gmail.com.

Offline

 

#2 2009-04-17 21:18:57

Ola_r07

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-10
Posty: 288
Punktów :   

Re: Idiksowa drużyna piłkarska

No, chłopcy!

Ja sie zglaszam na trybuny. Ciekawe czy planeta bedzie kapitanem.

Offline

 

#3 2009-04-17 21:31:17

Wiciu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-14
Posty: 189

Re: Idiksowa drużyna piłkarska

ale drużyny będą mieszane? I po meczu wymieniamy się koszulkami ? Inaczej nie idę

Offline

 

#4 2009-04-17 22:13:51

maciejciszek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-20
Posty: 160
Punktów :   -50 

Re: Idiksowa drużyna piłkarska

No już to widzę...

W bramce bezkonkurencyjny Kajtoch

Na obronie pomieszanie młodej krwi z boiskowymi wyjadaczami : lewy obrońca Kawka, prawa obrona Filas, duet środka obrony stworzą doświadczeni zawodnicy: Bajka i Magdoń

Druga linia skrzydłowi: lewa pomoc i zarazem kapitan drużyny Paweł Płaneta, prawa pomoc to sprytny Flis. W środku drugiej linii zagra słynący ze swojej agresywnej gry Grzybczak, obok niego drugi środkowy pomocnik lekko cofnięty Bukowski, który znany jest z dobrych warunków fizycznych i gry ciałem 

Duet napastników stworzą zajebiście szybki Wolny-Zmorzyński, a drugim kąśliwie atakującym graczem będzie Nowosad

Trenerem drużyny świetny taktyk Goban



NIE MAMY SZANS

Offline

 

#5 2009-04-17 23:48:43

Sylwia Łęcka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-10
Posty: 38
Punktów :   

Re: Idiksowa drużyna piłkarska

"Lekko cofnięty Bukowski" HAHAHAHAHAHAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAA. Konam.

Ej, ale poważnie mówiąc, chętni są tylko Płaneta i Flis z tego co wiem. Reszta to będą studenci. No nie wiem, mój rok podchodzi entuzjastycznie do tego pomysłu i zastanawia się już, czy powinni krzyczeć "Panie Doktorze, proszę mi podać piłkę", czy "Jaaaaaaaaaaarek, piłka do mnie k****!".

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ko.pun.pl www.kabum.pun.pl www.pomoc-psychologiczna.pun.pl www.forumgry.pun.pl www.speedway-manager.pun.pl