Nazwa forum

Opis forum


#1 2009-09-15 22:25:10

OlaStarosta

Administrator

Zarejestrowany: 2008-10-10
Posty: 412
Punktów :   

DYPLOMY

jeśli ktoś zamierzał wybrać się na wycieczkę na kampus w celu odebrania dyplomu, to lojalnie uprzedzam, że działania tego może zaniechać, gdyż jest ono totalnie bezcelowe z prostej i jakże niespodziewanej przyczyny w postaci braku dyplomów dla nas, który szanowne panie sekretarki pełne oburzenia związanego z moim bezczelnym stwierdzeniem, że potrzebuję dyplomu aby dokonać wpisu na studia na innej uczelni i dlatego chciałabym wiedzieć kiedy można się spodziewać, że będzie on leżał i gotowy czekał na mnie, tłumaczą nieprzystosowaniem drukarek idiksowych do nowego wzoru dyplomów, w wyniku czego tusz się na dyplomach rozmazuje i są one nieczytelne, a na nowe drukarki pieniędzy brak, a ewentualne ręczne wypisywanie potrwa około miesiąca, potem dyplomy kolejne tygodnie przeleżą u rektora, dziekana i innych osobistości, których podpis na dyplomie jest wymagany i suma sumarum dyplomy dostaniemy najwczesniej za półtora miesiąca a na koniec mojej przydługiej i barokowo-kwiecistej, zagmatwanej wypowiedzi dodam, że podczas rozmowy z uroczymi sekretarkami padło również zdanie - tu cytat - "możliwe, że dostaniecie te dyplomy dopiero za rok i ja wcale nie żartuję"

Offline

 

#2 2009-09-16 12:17:54

gorka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-10
Posty: 160
Punktów :   

Re: DYPLOMY

No to fajnie ja jak pytałam jaką datę wydania dyplomu należy wpisać w trakcie rejestracji na studia otrzymałam że taką jaka na dyplomie, ale ja tego dyplomu nie mam przecież i tłumaczyłam tej pani, że jest to bez sensu bo bez podanej daty nie można dokończyć rejestracji a jak się poda złą datę to też jest problem i co usłyszałam? że pani jest bardzo przykro, ale ona nie może nic poradzić zobaczymy jak rozwiążą ten problem bo przypuszczam, że większość z tych którzy dostali się na zaoczne wpiszą jakieś dziwne daty. Idąc ich tokiem rozumowania dobrze by było gdybyśmy poczekali z dalszą nauką na wydanie dyplomu i dopiero potem kontynuowali studia paranoja

Offline

 

#3 2009-09-16 13:00:28

asiu_pie

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-11
Posty: 72
Punktów :   -7 

Re: DYPLOMY

muszę się tu wtrącić choć z lekka nie na temat...
Ta młoda sekretara to jest szmata!!! Czyż nie?

ps. też miałam z nią do czynienia gdy "odbierałam" dyplom...

Offline

 

#4 2009-09-16 14:56:08

Ola_r07

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-10
Posty: 288
Punktów :   

Re: DYPLOMY

wesolutko

Offline

 

#5 2009-09-16 15:13:34

Wiciu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-14
Posty: 189

Re: DYPLOMY

z tego co wiem, jedyne co mozemy otrzymac to zaswiadczenie o uzyskaniu dyplomu jesli komus moze sie to przydac, bo na przyklad wyjezdza - jak ja - na rok i chcialby miec jakis dokument o tym ze ukonczyl studia. Argument z drukarkami pierwsza klasa A tekst o tym ze moze za rok, to chyba - mimo zapewnien, ze pani nie zartuje - to chyba jednak zart. Takie rzeczy chyba nie przejdą nawet u nas

Offline

 

#6 2009-09-16 15:53:26

Ola_r07

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-10
Posty: 288
Punktów :   

Re: DYPLOMY

Dokąd wyjeżdżasz Wiciu ?
Z tego co wiem to zaświadczenie mogło przejść przy składaniu podania, a w momencie kiedy już dostaniesz się na studia to raczej będą chcieć twardego dowodu na to że masz lic. w postaci dyplomu. Kto ładnie pisze? Możnaby zaoferować usługi kaligraficzne i przyspieszyć proces wypisywania dyplomów

Offline

 

#7 2009-09-17 12:35:52

marteczka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-21
Posty: 23
Punktów :   -5 

Re: DYPLOMY

gorka napisał:

No to fajnie ja jak pytałam jaką datę wydania dyplomu należy wpisać w trakcie rejestracji na studia otrzymałam że taką jaka na dyplomie, ale ja tego dyplomu nie mam przecież i tłumaczyłam tej pani, że jest to bez sensu bo bez podanej daty nie można dokończyć rejestracji a jak się poda złą datę to też jest problem i co usłyszałam? że pani jest bardzo przykro, ale ona nie może nic poradzić zobaczymy jak rozwiążą ten problem bo przypuszczam, że większość z tych którzy dostali się na zaoczne wpiszą jakieś dziwne daty. Idąc ich tokiem rozumowania dobrze by było gdybyśmy poczekali z dalszą nauką na wydanie dyplomu i dopiero potem kontynuowali studia paranoja

Przy rekrutacji nie podajesz daty otrzymania dyplomu, tylko datę obrony pracy licencjackiej. Na tych zaświadczeniach wydawanych przez sekretariat data obrony traktowana jest jako data wydania dyplomu, pewnie dlatego tak to pogmatwali

Offline

 

#8 2009-09-18 15:32:37

Wiciu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-14
Posty: 189

Re: DYPLOMY

Do Londynu

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.jedenswiat.pun.pl www.paranienormalne.pun.pl www.poa.pun.pl www.pbf-wwegame.pun.pl www.fiatteampoland.pun.pl